Menu
Koszyk

Dostawa i zwrot

Polska - dostępne metody dostawy

Kurier GLS

Biznes Paczka. Skuteczność doręczeń następnego dnia roboczego 98%. Maksymalnie usługa jest realizowana w 72h. Informację o planowanym doręczeniu otrzymasz na e-mail. Możliwość płatności przy odbiorze (gotówka, karta płatnicza, BLIK), każda przesyłka jest ubezpieczona. W dni robocze kurier pracuje 9:00 - 17:00. Szacowana dostawa odnosi się dla doręczeń w Polsce. Koszt transportu, obliczany na podstawie wartości brutto zamówienia po rabacie.

Wartość zamówienia Koszt transportu
Powyżej 388 zł bruttoDarmowa dostawa
250 - 388 zł brutto17,00 zł brutto
Poniżej 250 zł brutto20,17 zł brutto

Dodatkowe opcje dostawy GLS

Dostępne opcje Dodatkowy koszt
Kurier GLS dostawa w sobotę33,02 zł brutto
Kurier GLS dostawa w sobotę do 10:0057,62 zł brutto
Kurier GLS dostawa w dni robocze do 12:0029,94 zł brutto
Kurier GLS dostawa w dni robocze do 10:0042,24 zł brutto

Śledzenie przesyłki GLS

Paczkomaty InPost

Dla wybranych grup produktów, dogodny obiór w każdym momencie. Przeważnie dostawa w 24h, maksymalnie 72h. Informację o przesyłce gotowej do odbioru otrzymasz na telefon i e-mail. Każda przesyłka jest ubezpieczona. W dni robocze kurier pracuje od 9:00 - 17:00.

Koszt usługi 16,04 zł brutto

Śledzenie przesyłki InPost

Odbiór zamówienia w centrum logistycznym

Z reguły zamówienie będzie gotowe tego samego dnia. O przesyłce gotowej do odbioru powiadomimy Cię telefonicznie oraz wyślemy wiadomość sms.

Koszt usługi 0 zł
LokalizacjaChotów 24A, 63-460 Nowe Skalmierzyce
Godziny otwarciaPon.-Pt. 8:00 - 17:00

Europa - dostępne metody dostawy

Kurier GLS

Euro Biznes Paczka. Dla przesyłek zagranicznych na terenie Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Termin realizacji podany w tabeli kosztów dostawy poniżej. Informację o planowanym doręczeniu otrzymasz na e-mail. Brak opcji płatne przy odbiorze, wysyłamy tylko przedpłacone zamówienia.

Sprawdź tutaj: Kraj / Koszt / Czas
Ostatnia aktualizacja: 25/08/2023

Reklamacja lub zwrot towaru

Jak złożyć reklamację

Wszystkie reklamacje dotyczące produktów lub sklepu internetowego możesz złożyć:

 1. pisemnie na adres: Chotów 24A, 63-460 Nowe Skalmierzyce
 2. w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]
 3. w formie elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej Sklepu Internetowego: www.albispro.com/nowy-zwrot

Przesłanie lub zwrot produktu w ramach reklamacji może nastąpić na adres: Chotów 24A, 63-460 Nowe Skalmierzyce.

Co napisać w reklamacji

Klient ma prawo dokonać zwrotu w ciągu 30 dni od otrzymania zamówienia.

Zaleca się podanie w opisie reklamacji:

 • informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia nieprawidłowości lub braku zgodności z umową;
 • żądania sposobu doprowadzenia do zgodności z umową lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy lub innego roszczenia; oraz
 • danych kontaktowych składającego reklamację - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji.

Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji. W razie zmiany podanych danych kontaktowych przez składającego reklamację w trakcie rozpatrywania reklamacji zobowiązany jest on do powiadomienia o tym Sprzedawcy.

Do reklamacji mogą zostać załączone przez składającego reklamację dowody (np. zdjęcia, dokumenty lub produkt) związane z przedmiotem reklamacji.

Możemy także zwrócić się do składającego reklamację z prośbą o podanie dodatkowych informacji lub przesłanie dowodów (np. zdjęcia), jeżeli ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez nas.

Kiedy otrzymasz odpowiedź na reklamację

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej otrzymania.

Gdzie znajdziesz regulacje prawne dotyczące reklamacji

Podstawa i zakres odpowiedzialności za zgodność produktu z umową są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym, Ustawie o Prawach Konsumenta oraz ustawie o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Mamy dwa rodzaje odpowiedzialności za zgodność produktu z umową:

 • ustawową Sprzedawcy - jest to odpowiedzialność wynikająca z przepisów prawa, poniżej znajdziesz szczegółowe informacje, gdzie jest ona uregulowana, tej odpowiedzialności nie można wyłączyć w przypadku konsumentów;
 • umowną (np. gwarancja udzielana przez gwaranta) - jest to odpowiedzialność dodatkowa, ma zastosowanie w przypadku, gdy dany produkt jest objęty np. gwarancją. Gwarancja może być udzielona przez inny podmiot niż Sprzedawca (np. przez producenta). Szczegółowe regulacje dotyczące odpowiedzialności na podstawie gwarancji znajdziesz w karcie gwarancyjnej lub w innym miejscu dotyczącym udzielenia gwarancji.

Poniżej znajdziesz szczegółowe regulacje dotyczące odpowiedzialności Sprzedawcy na podstawie przepisów prawa - w zależności od rodzaju produktu (rzecz ruchoma, treść lub usługa cyfrowa) oraz w zależności od daty zawarcia umowy (do 2022 r., czy od 2023 r.):

 • Postanowienia dotyczące reklamacji produktu - rzeczy ruchomej - zakupionego przez Klienta na podstawie umowy sprzedaży zawartej ze Sprzedawcą do dnia 31. grudnia 2022 r. określają przepisy Kodeksu Cywilnego w brzmieniu obowiązującym do dnia 31. grudnia 2022 r., w szczególności art. 556-576 Kodeksu Cywilnego. Przepisy te określają w szczególności podstawę i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia). Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi produkt bez wad.
 • Postanowienia dotyczące reklamacji produktu - rzeczy ruchomej (w tym rzeczy ruchomej z elementami cyfrowymi), z wyłączeniem jednak rzeczy ruchomej, która służy wyłącznie jako nośnik treści cyfrowej - zakupionego przez Klienta na podstawie umowy sprzedaży zawartej ze Sprzedawcą od dnia 1. stycznia 2023 r. określają przepisy Ustawy o Prawach Konsumenta w brzmieniu obowiązującym od dnia 1. stycznia 2023 r., w szczególności art. 43a - 43g Ustawy o Prawach Konsumenta. Przepisy te określają w szczególności podstawę i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem konsumenta, w razie braku zgodności produktu z umową sprzedaży.
 • Postanowienia dotyczące reklamacji produktu - treści lub usługi cyfrowej lub rzeczy ruchomej, która służy wyłącznie jako nośnik treści cyfrowej - zakupionego przez Klienta na podstawie umowy sprzedaży zawartej ze Sprzedawcą od dnia 1. stycznia 2023 r. lub przed tym dniem, jeżeli dostarczanie takiego produktu miało nastąpić lub nastąpiło po tym dniu określają przepisy Ustawy o Prawach Konsumenta w brzmieniu obowiązującym od dnia 1. stycznia 2023 r., w szczególności art. 43h – 43q Ustawy o Prawach Konsumenta. Przepisy te określają w szczególności podstawę i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem konsumenta, w razie braku zgodności produktu z umową sprzedaży.
Etyczny sprzedawca
Dostarczamy ponadstandardową obsługę.
Darmowa dostawa
Od 388 zł brutto, dostawa w 24h.
Czas wysyłki
Zakupy do 15:00, wysyłamy tego samego dnia.
Zwrot zamówienia
Bezproblemowo i szybko, masz 30 dni od dostarczenia.